Velké překvapení u nového BMW M3 a M4 je funkce M Drift Analyser, která Vám změří a ohodnotí Váš drift.

Internet je nyní doslova zaplaven novinkami ohledně čerstvě představené nové generace BMW M3 a M4. My se zde nebudeme rozepisovat o motorech, převodovkách nebo jiných věcech, které si jste schopni najít kdekoliv jinde. Ale dost nás zaujala funkce o které jsme zatím nikde víc podrobnější informací nenašli a tou je M Drift Analyser.

Podle displeje to vypadá, že Vám auto pomocí svého systému zajímavým způsobem změří a zhodnotí Váš driftík. Podle infografiky je zřejmé, že bude auto měřit dobu trvání driftu, dále změří jeho délku a hlavně také úhel, což je opravdu zajímavé. Následně pomocí bodů a hvězdiček Vám tento drift systém ohodnotí a vypadá to, že zde bude i určitá paměť či historie, kde uvidíte své předešlé výkony.

Pro někoho je to možná blbost, kterou nikdy nevyužije, ale pro nás milovníky jízdy bokem je to velmi zajímavá funkce, kterou bychom moc rádi co nejdříve otestovali. Spousta lidí říká, že nová auta už se těm starým nemůžou vyrovat, že to dříve bylo poctivější a více zaměřeno na řidiče. Svým způsobem se s tím dá souhlasit, ale nutno podotknout, že tyto funkce posouvají zábavnost a použitelnost vozu na zcela novou úroveň.

Komentáře