V česku je na prodej zajímavý street drift projekt BMW E36 s motorem 2JZ na značkách

Za hranicemi v Polsku jsou podobné projekty na značkách vcelku běžná věc, ale u nás na to lidi nemají moc odvahu s ohledem na místní zákony a občasné nálady policie. Tentokrát se ale na serveru www.sportovnivozy.cz objevil na prodej velmi zajímavý street drift projekt BMW E36 coupé s pořádným swapem.

Pod kapotou se totiž ukrývá srdíčko 2JZ 3000 GTE Twin Turbo VVTi z Toyoty Aristo, které ještě prošlo dalšími úpravami. Celý soupis změn a úprav najdete přímo v inzerátu, ale podle výpisu to bylo opravdu důkladné. Vůz je stavěn v dílně Marka Botheho, který má s podobnými stavbami bohaté zkušenosti. Na autě je také rozšiřující bodykit a ačkoliv je to pěkné monstrum, na první pohled auto působí celkem nenápadně.

Na brzdě má odlazený výkon 450hp a 560Nm, takže to rozhodně bude slušná bestie a na cestách s tím bude hodně zábavy. Musíme uznat, že s ohledem na úpravy a skutečnost, že je auto na značkách, nám nepříjde cena nijak nereálná, takže pokud si někdo chcete udělat radost jděte do toho, inzerát na prodej vozu najdete zde.

Zdroj: www.sportovnivozy.cz

Komentáře