V česku je na prodej prodloužené BMW L7 v hezkém originálním stavu

Při brouzdání inzercí jsme narazili na tento krásný kousek s názvem BMW L7. Původně výchází z klasického BMW E38 ve verzi 750Li, ale v továrně se rozhodli vůz prodloužit o celých 250mm. Od roku 1997 do roku 2001 se jich vyrobilo celkem 899 kusů a to není příliš mnoho. Kromě maximálního pohodlí pro posádku na zadních sedačkách, nabízí tento vůz také jistý investiční potenciál, co se týče růstu hodnoty.

Tento konkrétní kus má najeto přes 141tis. kilometrů a na fotkách působí, že je v dobré kondici. Zda je cena 499 000,-Kč adekvátní nebo není, už necháme na Vašem posouzení. Za nás musíme říct, že se nám tento vůz opravdu moc líbí a kromě jiného, se z toho dá postavit opravdu unikátní stance projekt. Více informací a kontakt na majitele najdete v inzerátu na Sauto.cz zde. Tak snad si tento hezký kousek najde brzo nového majitele a snad zůstane zde v ČR. Držíme palce při prodeji.

Tento vůz bylo možné dost individualizovat na přání a tak je možné na internetu najít hned několik provedení zadní části vozu, od roku 2000 do 2001 bylo také možné na přání zadní prostor oddělit zvukotěsnou přepážkou na dálkové ovládání. zde pro ukázku provedení zadní části v jiném voze.

Zdroj: Inzerát na Sauto.cz, Wikipedia BMW L7 E38

Komentáře