Tuningová společnost BSR nabízí softwarový balíček pro Škodu Kodiaq

Téměř tři dekády zkušeností v oblasti vývoje tuningových kitů pomáhají inženýrům v hlubokých švédských lesích k dalšímu úspěchu. Nejvýkonnější vznětová a zážehová pohonná jednotka vozů Škoda Kodiaq se díky výsledkům práce těchto seveřanů může pyšnit optimalizovaným výkonem, lepší dynamikou a díky kratší době pružného zrychlení i vyšší bezpečností.

Nově si u BSR Česká republika a Slovensko můžete objednat čip pro motor ve vašem voze Škoda Kodiaq. Tuningový kit BSR Stage1 pro Škoda Kodiaq RS zvedne výkon až na konečných 292 koní a 592 Nm točivého momentu. Sáhnout můžete i po balíčku pro Škodu Kodiaq s motorem 2.0 TSI, který díky využití BSR Stage1 nabídne výkon 282 koní a 431 Nm točivého momentu.

Součástí již základní ceny tuningových kitů BSR je BSR Tuning záruka a BSR záruka na pohonné ústrojí, která kryje případné veškeré škody na hnacím traktu, které by nebyly kryty zárukou výrobce či prodejce vozu. Platnost této záruky je do 4 let stáří vozu, nebo do 120 000 kilometrů, podle toho, co nastane dříve. Kompletní informace i ceny najdete webu.

Komentáře