První várka vozů, které byste viděli na letošní Tuning show Trojhalí, kdyby neudeřil „koronapi*us“

Právě v tuto chvíli by probíhal první den halové akce Tuning show Trojhalí, ale bohužel s ohledem na aktuální situaci ohledně celkových omezení a uzavřených hranic, jsme byli nuceni akci přesunout až na příští ročník.

Byla zde varianta zkusit akci udělat na konci září, ale v té době se bude konat AMTS tuning show v Budapešti a také Raceism, takže by to opravdu nemělo smysl, jelikož jsme počítali s velkou účastí z Polska a Slovenska. Proto je zde nový termín 19.-20.6.2021 a všechno se Vám pokusíme na 100% vynahradit. Protože jsme letos opravdu mákli a pozvali hodně zajímavé kousky, čekala nás opravdová přehlídka lahůdek a tak jsme si řekli, že Vám je ukážeme alespoň takto v galerii.

Dnes pro Vás máme první várku potvrzených účastníků. V době zrušení akce jsme ještě stále neměli vše vybráno a rozhodnuto a cca 20-30 míst uvnitř haly čekalo na svůj výběr, takže pokud zde nenajdete svůj vůz, neznamená to, že byste třeba letos nebyli přijati. Zítra Vám naservírujeme ještě druhou várku vybraných vozů a rozhodně se máte na co těšit. Mrzí nás vývoj této situace, který zavinil ten všemi neustále skloňovaný „koronapi*us“, ale holt jsou někdy věci mezi nebem, zemí a politikou.

Komentáře