Prior Design přináší design přední části nového BMW M3 a M4 bez obřích ledvinek

Příchod nové generace modelu BMW M3 a M4 vzbudil ve světě různé emoce. Na autě totiž celkově přibylo slušné množství novinek a auto je obecně po technické stránce zase o velký kus vpřed, proti své předchozí generaci. Ovšem o zmíněné emoce se postaral hlavně změněný design vozu a to hlavně v přední části jako jsme psali zde..


Někdo tomu nemůže přijít na chuť, někdo se naopak zamiloval na první pohled a další zase tvrdí, že nic horšího ještě neviděl. Ze zkušenosti už víme, že je potřeba to nechat ustát a auto zhodnotit dle pocitu při prvním setkání tváří v tvář. Každopádně si říkáme, že celý humbuk kolem ledvinek vlastně odtrhnul pozornost od auta samotného, které se podle všeho BMW velmi podařilo.

A tak bylo otázkou času kdy někdo příjde s řešením této malé vady na kráse v podobě úpravy masky. A netrvalo to dlouho a my teď máme hned dvě překvapení najednou. To první je, že úpravce Prior Design si v tomto případě opravdu pospíšil a přišel s návrhem upravené přídě poměrně rychle. A druhým příjemným překvapením bylo, jak šikovně a rozsáhle se jim podařilo příď předělat. Není to jen lehká úprava nebo zamaskování výrazných ledvinek pomocí nějakých designových prvků či dokonce samolepek. Je to opravdu kompletní předělání předního vzhledu auta a s celkovým designem vozu to dokáže udělat poměrně divy. Velmi nás to zaujalo a teď se na nové „eMka“ těšíme ještě více. Třeba se najde pár odvážlivců, kteří se pustí i do tak razantní změny vozu.

Zdroj: www.prior-design.de

Komentáře