Prague Car Festival 2020 má svůj první potvrzený vůz. Robertovo pekelně rozšířené Porsche Cayman nepřehlédnete.

Před pár dny se odehrál srazík v režii Hardcore Haters s názvem Selection a svou premiéru si zde odbyla jedna nová stavba na domácí scéně. Robert si před nějakou dobou splnil svůj sen a pořídil si Porsche Cayman a jelikož známe jeho zálibu v tuningu, bylo jasné, že v sérii auto rozhodně nezůstane. Ovšem když se letos auto poprvé ukázalo veřejnosti, byli jsme velmi příjemně překvapeni, jak důkladně a radikálně se do úprav pustil. Auto dostalo velmi stylový a dost radikální rozšiřující bodykit, který v kombinaci s nepřehlédnutelným křídlem z auta dělá stylovou bestii.

K tomu přidejte polepy v race stylu a jako celek to působí velmi povedeně a za nás se jedná o opravdu povedenou stavbu. Tudíž je nám velkým potěšením oznámit, že je tento Cayman oficiálně prvním potvrzeným vozem pro letošní Escape6 Prague Car Festival 2020. Virus ve světe stále řádí, ale vše vypadá nadějně a akce by měla proběhnout bez větších komplikací, takže si rezervujte termín 28.-30. srpna, kdy se všichni uvidíme v Praze na PVA Expo.

Pro letošní rok je připravená také velká novinka v podobě připojení akce s názvem Autoshow a tak se bezpochyby bude jednat o největší automobilovou akci v ČR. Kromě nabitého programu a nádherných aut uvnitř haly, kam se můžete hlásit na webu E6PCF již nyní, tak je pro Vás opět připraven také venkovní program, kde v sobotu proběhne venkovní tuning sraz a v neděli se můžete těšit na sraz sportovních vozů.

Foto: Dominooo

Komentáře