Kdo jsme a co děláme

Magazín Drift&Tuning je on-line portál a tištěný časopis specializovaný na oblast úprav automobilů - tuning, a dynamickou motoristickou disciplínu zvanou drifty. V on-line formě přináší každý den zajímavé informace z české i světové scény a vzhledem k zaměření je jediný takto specializovaný portál na českém trhu. Tištěný magazín v podobě dvouměsíčníku přináší v luxusní formě výběr těch nejzajímavějších témat s časově dlouhodobou aktuálností a je založený na atraktivních fotografiích a originálních textech.

Spojením těchto dvou světů získá čtenář nejen informace v tradiční textové a obrazové podobě, ale má možnost širokého přesahu do oblasti videí a on-line vysílání. A navíc je vše doplněné o aktivní podporu na sociálních sítích Facebook a Instagram, které šíří naše informace do celého světa.

Magazín Drift&Tuning se zařadil k dalším našim projektům, které mají velmi blízko k autům a přinášejí radost a zábavu. 

Svým obsahem má velmi blízko k výstavě Escape6 Prague Car Festival, kterou již mnoho let pořádáme. Ta nabízí vrchol tuningové sezóny v České republice a svým návštěvníkům představuje nejlepší exponáty z celé Evropy. Mezi nimi jsou nejvíce zastoupeny upravené vozy, ale najdete zde i sekci věnovanou motorsportu, jejíž součástí jsou také drifty.

Pro zlepšení obecného povědomí o tuningu stejně jako pro lepší informovanost o legislativě a technických řešeních jsme stáli u zrodu a aktivně podporujeme projekt Tuning bezpečně! Ten podobně jako v Německu nabízí široké veřejnosti i vyznavačům tuningu praktické informace z oboru a pomáhá budovat jeho lepší pozici ve společnosti.

Každý fanoušek krásných aut se jistě rád začte do magazínu Cars&Stories. Ten přináší příběhy zajímavých značek, informace o historii i budoucnosti automobilismu, zajímavosti ze světa motorsportu i testy nejnovějších modelů automobilů. 

Spolupracujeme také na zajímavých veletrzích ze světa motorsportu a historických vozidel. Racing Expo a Classic Expo jsou jedinečné akce, které nabízejí svým fanouškům možnost vidět na jednom místě špičkové závodní automobily i jezdce a vedle toho ukázují bohatou historii automobilů i motocyklů kolem nás.

Spolupráce

Nabízíme široké možnosti spolupráce v různých podobách reklamy. On-line reklamní plochy se prodávají na určité časové období, inzerce v tištěném magazínu v podobě celé nebo poloviny strany.

Pro dlouhodobou spolupráci navrhujeme speciální reklamní balíčky, které mohou zahrnovat i více aktivit spojených s výše jmenovanými projekty, které zajistí zásadní rozšíření cílové skupiny a zvýšení efektivity kampaně.