Nový outfit na Hanově Audi stihnul Tortilla nafotit ještě na sněhu – nové papuče i sedačky vypadají skvěle

Dnes pro Vás máme další stylovou galerii fotek od mladého a velmi produktivního fotografa, vystupující jako McWrap Twister Sýr Slanina alias. Tortilla Production. Takže pokud ještě jeho tvorbu nesledujete, určitě to napravte a dejte mu pořádný support. Dnes si představíme Hanovu nádhernou Audi A5 Coupé, kterou se rozhodl na sezónu 2020 posunout zase o pár levelů dál.

Tuto A5 nejvíce zvýrazňuje již před nějakou dobou instalovaný RS5 Bodykit od firmy Xenonzuk a vzduchový podvozek s Airlift 3P jednotkou. Před ukončením sezóny 2019 se ale Han nakopnul ke změně barvy, konkrétně se rozhodl pro stylovou barvu „Avery dark grey“, o jejíž aplikaci se postarali pánové z firmy Profifolie.

Ale rychle po nasazení nových kol bylo jasné, že černé kola autu nesvědčí a bude potřeba rychlou změnu. Původní Rotiform LAS-R 20“ nahradily dvoudílné TURISMO DVF 20“ se šířkou 10.5j na které se obouvaly pneumatiky 245/30/20. Samotná kola vynikají svým propracovaným designem a s autem to udělalo své, jak můžete sami vidět. Tyto nádherné kované ráfky doplňuje brzdový kit z Audi RS5 s kotoučem o velikosti 380mm.

Exteriér od sériového stavu prošel tedy dost zásadními změnami, ale došlo také na změny uvnitř vozu. Původní interiér byl nahrazen černým koženým interiérem s docela raritními sedačkami Audi RS4 RECARO, takzvané „ušáky“ které celkově doplňují exkluzivitu této velmi hezky postavené Audi A5. Hanovu Audi zajisté uvidíte na většině akcí Sníženo.cz nebo možná i Prague Car Festivalu, ale v letošním roce bude Audi reprezentovat také na AMTS show v Budapešti o které jsme Vám psali v článku o hlavní ceně v tombole před pár dny. Doporučujeme se podívat na obzvláště propracovaný design nových kol! Pokud byste chtěli tento projekt sledovat průběžně, mrkněte na instagram profil majitele @han_audia5.

Komentáře