Nádherně upravené vozy v prostředí polských Beskyd. Velká galerie z letošní Beskidzke Integracje je tady!

Krásný hotelový resort se skvělým výhledem do okolí Beskyd a desítky našlapaných projektů hlavně z Polska. To je Beskidzka Integracja, která probíhá pravidelně v Istebné kousek za českými hranicemi v okolí Hotelu Zloty Gron. 

Tato akce zaujme především skvělým prostředím, ale samozřejmě také desítkami propracovaných projektů z Polska, ale i Česka či Slovenska. Letošní rok byl i oproti tomu loňskému co se návštěvnosti a výstavních aut opravdu o několik úrovní výše. Polská scéna je dosti všestranná a tak jste zde našli pochopitelně spoustu aut značek BMW či Volkswagen, ale velmi slušné zastoupení měli třeba také značky Opel či Nissan. Rozhodně zde nebyla nouze o japonské vozy a když říkáme, že o ně nebyla nouze, tak to tak opravdu bylo! Takové množství nádherně upravených japonců neuvidíte každý den. Každý, kdo se na akci nedorazil alespoň podívat, může opravdu litovat.

Na akci jsme také jménem letošního Escape6 Prague Car Festivalu oslovili a pozvali několik aut, takže se s některými vozidly můžete setkat i na konci měsíce v Praze!

Abychom i Vám kousek z akce přinesli máte zde v článku na ochutnávku pár fotek a celou rozsáhlou galerii najdete opět na Facebooku Lower United. O tuto našlápnout galerii s více než stovkou fotek se postaral @dominooos36.

Komentáře