Na tohle v inzerci příliš často nenarazíte. Na prodej je první Porsche 911 v úpravě RWB postavené v Evropě

Jak píše v inzerátu prodejce nebo sám majitel, auto stejně jako všechny ostatní RWB upravil a stavěl samotný Akira Nakai-San. Velkou zajímavostí u tohoto konkrétního vozu je, že se jedná o údajně první RWB, které bylo postaveno v Evropě a kromě podpisu od Akiry získalo také pořadové číslo 1. Následně auto vyhrálo od Speedhunters ocenění za třetí místo, jako nejlepší demo vůz postavený v roce 2011.

Původně se jedná o Porsche Carrera 911 993 z roku 1994 s pravostranným řízením. Jak lze v případě úpravy RWB čekat, došlo na kompletní rozřezání a napasování extrémně širokého bodykitu. O úpravách na motoru se v inzerátu moc nepíše, jen zmínka o kompletně upraveném výfuku a sportovním vzduchovém filtru, ale něco nám říká, že tam těch úprav bude více. Každopádně je vůz posazen na krásných RWB 3-dílných kolech a výšku obstarává sportovní stavitelný podvozek.

Uvnitř pak nejde přehlédnout karbonové skořepinové sedačky, kompletní obšití interiéru alcantarou a zvenku zaujme 3-vrstvý šedý lak Grigio Telesto. Takto upravené vozy se v inzerci opravdu nevidí často a mnohdy se u podobných staveb spekuluje o jejich ceně, tak si pro tentokrát můžete u cenovky 200 000€ udělat svou představu i vy. Jen si tak říkáme, že ten volant si to rozhodně zasloužilo lepší. Originální inzerát najdete zde.

Zdroj: inzerát na e-bay.com

Komentáře