Na prodej je nejsilnější Supra jakou kdy v dílně DRAGint postavili – má 1427koní

O pár kouscích těchto úpravců známých jako DRAGint jsme Vám už dříve psali a většinou se jednalo právě o nějakou vyšperkovanou Supru jako třeba v tomto případě. I dnes Vám ukážeme další nádherný kousek z jejich dílny a dokonce se jedná o nejsilnější Supru, kterou kdy u sebe postavili. Na jejich webu najdete opravdu obsáhlý výpis všech úprav a dílů, které jsou na autě namontované.

Tento konkrétní kousek, který prošel kompletní renovací a lakováním, pochází z roku 1995 a jedná se o variantu Targa. Oblíbený motor 2JZ 3.0L twin-turbo postavili přímo v DRAGint a chystali se s motorem dosáhnout hranice 1350koní. Příjemným překvapením bylo, když po výměně a úpravě pár dalších dílů na brzdě hodnota ukázala hodnotu šílených 1427 koní. Mozkem vozu se stala AEM Infinity plně programovatelná řídící jednotka. Zadní kola jsou poháněná skrze šestistupňovou manuální převodovkou V160 a asi bude celkem zábava takovou bestii vůbec udržet na cestě.

O jízdní vlastnosti se stará zcela nový podvozek HKS a vypadá to že i většina dalších dílů jsou zcela nové. Nelze přehlédnout také velmi dobře zvolená kovaná závodní kola HRE 540R R19 obuté vpředu na 265mm a vzadu na 305mm. Na autě je také obrovské množství dalších detailů jako speciální lak, který pojmenovali Burple (blue+purple) nebo třeba nádherně upravený motorový prostor včetně výrazného chromování.  Uvnitř pak dominuje kompletně nový a krásný interiér z originálních dílů, doplněný o rudé sedačky SPARCO. Na webu DRAGint si určitě projeďte celý seznam dílů a úprav.

Komentáře