Na dálničním odpočívadle proběhnul CHILL MEET a máme pro Vás malou galerii

Již několikátý sraz s názvem CHILL MEET konající se na odpočívadle s KFC u dálnice okolo Bohumína proběhl předešlý víkend, v neděli 7.6. Akce je pořádána fotografem TORTILLA PROD a tento sraz si získává v okolí oblibu především z důvodu jeho hladkého průběhu bez nějakých nepříjemných situací, se kterými se člověk na veřejných akcích může občas setkat.

Poklidná akce na parkovišti, kde se sejde banda nadšenců upravených automobilů, v poklidu prohodí pár slov mezi sebou, dají si něco k jídlu, pití a opět poklidně vyráží na cesty. Na tomto, již třetím CHILL MEETU se tentokrát sešlo několik aut od všech možných automobilek. Nouze nebyla o vozidla evropské, americké, ale ani japonské. Na sraz zavítali ať už sportovně vybavené vozidla, tak i leštěnky či opravdu jedinečné kousky. Pokud nechcete o tuto akci v budoucnu přijít, sledujte Instagram a Facebook profil od pořadatele @tortilla_prod, který o sraze v předstihu vždy informuje.

Samotnému srazu předcházel klasický menší společný sraz na myčce a to vše si můžete prohlédnout na fotkách od @dominooos36.

Komentáře