Muž kdysi pomohl Dwayne Johnsonovi od bezdomovectví, tak se mu herec odvděčil novým autem

Herce Dwayne Johnsona asi není potřeba dlouze představovat, protože si své publikum získal sám a nyní ho zná téměř celý svět. Velký sympaťák známý třeba z filmů Rychle a Zběsile, Jumanji, Kráčející skála nebo třeba Víla zuběnka své charisma doslova „stříká“ po okolí. Pokud neznáte film Vítejte v džungli, kde hraje také herec známý jako postavou Stevea Stiflera, tak vřele doporučujeme omrknout.

Ovšem hercův život nebyl vždy tak pohodový jako je tomu pravděpodobně v dnešní době. Když byl se svou matkou vyhnán z domova na Havaji, vyzkoušel poprvé jaké to je žít na ulici. Podruhé se mu situace stala znovu v začátcích jeho wrestlingové kariéry v 15ti letech. V době kdy zrovna veselé chvíle neprožíval mu pomohl Bruno Lauer, bývalý manažer wrestlingových sportovců/herců. Nechal tak Dwayna bydlet ve svém motelu a dokonce mu ze svých posledních úspor pořídili za pouhých 40$ auto od nějakého feťáka neboli „crackhead“ jak sám Dwayne řekl.

Dwayne na tuto pomoc nezapomněl a s Brunem zůstali po celou dobu v kontaktu a nyní se herec rozhodnul svému příteli revanžovat. Takže se rozhodnul Brunovi darovat nový parádní pickup Ford v hodnotě přes 600 000Kč jako poděkování, za jeho pomoc. Na emotivní video se můžete podívat níže. Dwayne k tomu dodal také vzkaz: „Veselé Vánoce, Bruno. Jsem rád, že jsem ti konečně mohl oplatit tvou laskavost a koupit ti auto, které 100 % nemá na zadním sedadle kokain,“ napsal herec. A na závěr dodal ještě jeden důležitý a velmi podstatný vzkaz pro Bruna.

Někdo by možná mohl říct, proč koupil „jen“ Ford za pár set tisíc, když je sám majitelem velké sbírky luxusních vozů. Zde bychom rádi připomněli, že třeba takové Lamborghini Urus by asi pro Bruna bylo více přítěží, než pomocí a dárkem. Takže svůj výběr Dwayne jistě dobře promyslel a také je důležité co k tomu všemu dodal. Herec totiž řekl: „Až budeš připraven odejít do důchodu, stačí říct jediné slovo. Zajistím tě,“  a to už je opravdu velké a srdečné gesto, takže za nás všechny palce nahoru.

Komentáře