Mercedes AMG ukáže na Prague Car Festivalu pořádnou pecku!

Pozvánku na Prague Car Festival, který se koná už tento víkend, tedy 31. – 1.9. v PVA EXPO Letňany, jste jistě již četli. Stejně jako každý rok půjde o skvělou akci, kde se budete moci podívat na ty nejlepší tuningové modely z celé Evropy. Letošní Prague Car Festival nebude jenom o tuningu, ale také se budete moci podívat na driftovací speciály a na produkční speciály od AMG.

Právě AMG bude mít svůj oficiální stánek na Prague Car Festivalu vůbec poprvé a hned si pro nás připravilo obrovskou pecku. Podívat se budete moci na Mercedes AMG GT R PRO, který je vyrobený v limitované edici 750 kusů na celém světě. A co víc, premiéru v České republice si odbude právě na Prague Car Festivalu. 

Jen v rychlosti, pod kapotou je benzinový čtyřlitrový osmiválec naladěný na 577 koní. Zrychlení z klidu na sto proběhne za 3,5 sekundy a maximální rychlost činí 318 km/h. Na stánku AMG bude vedle této bestie také AMG GT 4dveřové kupé, vůz AMG Driving Academy v barvách „Rudé svině“ po vzoru legendárního 300 SEL 6.8 AMG, které v roce 1971 navzdory své velikosti zvítězilo ve své kategorii 24h závodu ve Spa. A posledním kouskem bude vstupenka do světa AMG, tedy Mercedes A 35. My se těšíme! A co vy?

Komentáře