Kočkopes nebo zajímavá stavba?! Na prodej je BMW M5 E39 s čumákem a zadkem z E60

Většina lidí těmto různým přestavbám a křížencům moc nefandí, protože se většinou jedná o dost nepovedené a tak nějak nesedící spatlaniny. Občas se objeví nějaký kousek, kde si karosář opravdu vyhrál a jednotlivé díly i prvky hezky dopasoval, ale většinou je to bohužel ta první varianta. Musíme se ale přiznat, že mix tohoto typu vidíme v redakci opravdu poprvé. Někdo se rozhodnul na BMW M5 E39 napasovat přední a zadní část z novější generace tedy BMW M5 E60.


Netvrdíme, že se jedná o extra zdařilý kus, ale mezi ostatními podobnými stavbami tato patří rozhodně mezi ty povedenější a jednotlivé díly a prvky jsou na auto dopasovány docela hezky. Sám majitel v inzerátu uvádí, že se jedná o profesionálně navrženou stavbu a vůz získal mnoho ocenění. Pod kapotou se ukrývá motor 4.9 L S62 V8, který v originálu produkuje výkon 400koní a 500Nm, ale zde došlo k úpravě výkonu na cca 440 koní. O výšku vozu se stará custom vzduchový podvozek. Auto má prý velmi hezký a výrazný zvuk díky kompletnímu výfuku Eisenmann, ale bohužel se nám nepodařilo najít nějaké video se zvukem.

Najeto má údajne jenom 57 000km a nyní je k dispozici v akci na serveru ebay, s tím že aktuálně je zde 71 nabídek a cena je 10 000€. Velká škoda je, že u tak výrazného vozu je k dispozici tak málo fotek v hrozné kvalitě, našli jsme pouze video na Youtube kde je auto vidět v trochu lepším rozlišení.

Zdroj: Ebay Inzerát

Tagy:
Komentáře