Jak se vám líbí BMW M3 s batohem na zádech?

Přiznám se vám hned na rovinu. Ačkoli nemám rodinu, mám slabost pro rychlé kombíky. Dobře, možná mi budete říkat, že takové Porsche Panamera Sport Turismo není ten správný kombík, ale třeba o Audi RS6 už to říci nemůžeme. Není to tak dlouho, co Audi RS6 byla prakticky jediná rychlá praktická volba. Od té doby už svůj bestiální kombík nabízí také Mercedes, ale BMW se do toho příliš nehrne.

Není divu, že když BMW ukázalo poslední generaci řady 3 v provedení Touring, tak se začalo spekulovat, zda přeci jen BMW nepostaví populární M3ku s batohem na zádech. Samozřejmě to na sebe nenechalo dlouho čekat a lidé, kteří se věnují malováním renderů postovali své představy o BMW M3 ve variantě kombi. A takový návrh od člověka se jménem Aksyonov Nikita se nám moc líbí.

Nejsilnější motorizace, kterou si můžete do BMW řady 3 Touring objednat je třílitrový řadový šestiválec označený jako M340i. Jeho výkon je 375 koní. To není málo, ale takový motor z BMW 3 M, který dává 473 koní by se nám líbil o poznání více.

Zdroj

Komentáře