Jak dopadnul příběh s nevěstou, která hledala upravené auto pro cestu na obřad?

Do zpráv na Sníženo.cz nám za ty roky dorazily snad tisíce různých žádostí o sdílení všemožných inzerátů, výzev, fotek, videí a kdoví čeho všeho. Většinou to s díky odmítáme, jelikož bychom pak nedělali nic jiného, než pořád někomu něco sdíleli. Ovšem nedávno nám napsala slečna Martina, že má ráda upravená auta a bude se vdávat a moc ráda by na obřad ve Frýdku-Místku jela v upraveném voze. Tak se nás zeptala, zda bychom o někom nevěděli nebo nemohli někoho doporučit.

Všimli jsme si, že se jedná o dlouholetou fanynku, která nám již dříve posílala fotky z našich srazů a tak jsme si řekli, že ji uděláme radost a výzvu vložíme na náš facebook Sníženo.cz. Jak se dalo očekávat, reakcí a komentářů bylo opravdu hodně a trochu nás překvapilo, že se objevilo i několik jelimanů, co psali komentáře ve smyslu „proč bych to jako měl dělat“ nebo „kolik mi dá za naftu“. Většinou tito exoti neměli ani upravené auto, jen se potřebovali vyjádřit k něčemu, co se jich vlastně netýkalo. Samozřejmě kvůli tomu ale tento článek napíšeme.

Těch pozitivních komentářů a kladných nabídek byla samozřejmě většina, ale naší pozornost si upoutal Michal téměř z druhého konce ČR, který se nabídnul, že rád přijede a nastávající nevěstu odveze. Žádné otázky na odměnu, žádný problém se vzdáleností okolo 400km, prostě se rozhodnul si udělat výlet a udělat radost pár lidem v jejich sváteční den. Dostaly se k nám od Michala fotky ze svatby a krátký popis toho, jak to celé nakonec proběhlo. My bychom tímto rádi Michalovi poděkovali a novomanželům dodatečně popřáli všechno nejlepší. Jsme opravdu rádi, že se opět ukázalo, že jsme skvělá komunita a vztahy mezi petrolheady jsou prostě unikátní. Michal nám ke svému svatebnímu výletu napsal toto fajnové shrnutí:

„Sobota 6:00 a já vyrážím na čtyř hodinovou plavbu po D1 z prahy až do Frýdku, kde se už vše chystalo na velký den nevěsty. Po příjezdu se začalo pásmo ihned chystat, přecijen po 400 km jsou ty kola opět zaprášený. 🙈 Ve 12 hodin se vyrazilo do obřadní síně vzdálené asi 12 km. Panenka je statečná a dala to. Nálada už v tu dobu byla naprosto fantastická. Po obřadu kde si již novomanželé řekli své krásné ,,ANO,, jsme se přemístili do místní hasičárny kde bylo připravené pohoštění a zábava. Jsem rád že jsem zde mohl být a nesmírně moc si toho vážím. Stejně tak si vážím i toho že na ten jeden den mě přijali a chovali se jakoby mě znali. V 18:00 najiždím na dálnici a mířím zpět na prahu, s pocitem ze lepší zakončení sezóny být nemohlo.“👌

Foto: Lukáš Burda, www.burdalukas.vz

Komentáře