Hledáte neobvyklé auto na stavbu nového projektu? Máme pro Vás tip na veterána Audi na prodej v Polsku

Spousta lidí to se svým projektem má tak, že prvně vlastní nějaké auto a potom ho začnou pomalu ladit, až se z něj třeba stane plnohodnotný projekt na úpravu. Občas jsou ale někteří šťastlivci, kteří si prostě nějaké auto jako svůj projekt vyhlédnou a pak se do něj pustí. Pro ty co svůj projekt hledají jsme narazili v inzerci na tento zajímavý vůz, který by se na Evropské scéně rozhodně neztratil.

Jedná se o první generaci Audi 80 z roku 1973 a je to doslova úchvatné retro kupé. Najeto má údajně pouhých 57 000km a podle toho také vypadá ve velmi dobré kondici. Cena 19 900 zlotých tedy něco kolem 120 000,- Kč je za podobné auto také asi docela vpořádku, ikdyž ne poli veteránu takový přehled nemáme. Takže stačí vyrazit do Kielce a tento krásný kousek si přivézt do garáže.

Přes zimu dát pak trochu péče laku a interiéru, nahodit nějaká stylová kola, poladit výšku podvozku a fitment. No a po pár úpravách a trocha péče by z toho mohlo být velmi zajímavé a na scéně nepřehlédnutelné auto. Pro lepší představu přikládáme fotku od LowSociety, která jednu stylovou 80tku zachycuje. V případě zájmu kontaktujte prodejce Damian Stano.

Komentáře