Firma MANSORY upravila Audi RS6 a na její poměry se jedná o pomerně decentní a stylovou úpravu

Možná se divíte, proč je v titulku napsáno, že se jedná o stylovou a decentní úpravu. Pokud ale sledujete úpravce Mansory a jejich výtvory, musíte uznat, že se většinou jedná o extravagantnější a výraznější úpravy. Někdy jsou už opravdu na hraně vkusu, ale také musíme uznat, že některé kousky jsou opravdu povedené. Mezi ně bychom nově zařadili také tento bodykit pro poslední generaci Audi RS6 Avant.

Ačkoliv se opět jedná o poměrně výraznou vizuální úpravu, podařilo se jim to tentokrát nepřehnat a výsledek je dle nás opravdu zajímavý. Samozřejmostí jsou přepracované všechny nárazníky, spousta karbonových doplňků a také výrazné splittery a difuzory. Zajímavě působí také výdechy na kapotě a dodávají autu sportovní nádech. Trochu na rozpacích jsme ze zadních koncovek výfuku, ale svým způsobem se jedná o malý detail, který by případně bylo možné vyměnit. Celkově úprava působí vcelku agresivným dojmem a kombinace černého laku a žlutých detailů je velmi povedená třešnička na dortu.

Samozřejmě proběhly úpravy také pod kapotou a tak se sériový výkon dočkal další porce koní. V tomto případě bude 4.0L V8 twin-turbo po dopingu produkovat 720koní (537kW) a kroutící moment se dostal až na symbolickou hranici 1000Nm. Díky tomu se podařilo zrychlení 0-100km/h zlepšit z původních 3.6 sekundy na pouhých 3.2 sekundy a to už je na rodinné kombi pořádný fofr. Součásti paketu jsou také 22″ palcové kované ráfky, které k autu opravdu sedí.

Foto: Mansory

Komentáře