Escape6 Prague Car Festival startuje už tento víkend!

Už tento víkend, tedy 31. – 1.9. odstartuje další ročník Escape6 Prague Car Festival, který se i letos bude konat v PVA EXPO Letňany. Věřím, že každý z vás moc dobře ví, o co přesně jde. A pokud byste to náhodou nevěděli, tak se jedná o největší českou akci zaměřenou na tuning a performance. A na co se letos můžete těšit?

Mimo obrovské množství skvěle upravených aut, hezkých holek a parádní atmosféry nebude chybět i spousta stánku s autokosmetikou, doplňky a pořadatelé pro vás letos mají i jednu opravdovou perličku! A to stánek Mercedesu AMG, který zde ukáže hned tři auta a jedno z nich bude opravdová bomba! Prozdradím jen, že nikde v České republice jste tento model nemohli vidět a své premiéry se dočká právě na Escape6 Prague Car Festival.

Nebude chybět ani doprovodný program jako jsou různé diskuze na téma, jak začít s tuningem a tak podobně. Na venkovní ploše pak bude probíhat drift taxi nebo se budete moci svézt v pořádném supersportu. Jednoduše řečeno se máte na co těšit! A proto neváhejte, kupujte vstupenky a já doufám, že se se příští sobotu vidíme v PVA Expo Letňany.