Dan mění na svém Audi TT lak skoro na každou sezónu a tento rok bude opravdu nepřehlédnutelné

Dan se tuto zimu pustil do svého Audi TT opravdu divoce a výsledek rozhodně stojí za to! Auto je posazeno na kolech Japan Racing JR30 se šířkou vepředu 9.5J a vzadu 11J. Na sériové lemy by tento rozměr opravdu nevlezl a proto je auto značně rozšířeno – přední nárazník o 5 cm, přední lemy o 3 cm, boční prahy o 7 cm a zadní lemy o 10 cm. Prostor v kolech zdobí větší brzdy, konkrétně tedy přední kotouče 370mm s 8mi pístovými třmeny D2 Racing a zadní 4 pístkové brzdy s přidaným třmenem na ruční brzdu a kotoučem 320mm.

Na první pohled je ale do oči bijící speciální nový odstín laku, který Dan na své vyladěné TTčko použil. Jedná se o barvu „Toxic“, která prošla ještě dalšími úpravami, mícháním a nabyla tím na své jedinečnosti. Celé auto doplňují vlastnoručně vyrobené difuzory z karbonu s taktéž karbonovou střechou a masivním křídlem na zadní části vozu. Danova dřina na autě pokračuje také v interiéru. Ten prošel od původního stavu obrovskými změnami. Auto je kompletně vyrámováno a rám je nalakován v barvě vozu. Celý interiér si Dan vlastnoručně přešil do alcantary s prošitím slazeným s barvou auta. Touto úpravou prošly konkrétně skořepinové sedačky, stropnice, celá zástavba v kufru, ale také palubní deska, která byla upravena pro zabudované 9ti palcové rádio. S kvalitním rádiem v autě naleznete také vyšperkované audio od firmy Ground Zero, složené z 4x 165mm reproduktorů napájené Ground Zero zesilovačem 1000W a subwoofer 8“ 1500W napájený zesilovačem 1500W.

O to, že auto kromě svého nabušeného vzhledu i parádně jede, se stará motor 1.8 Turbo upravený z původních 132 kW na 200 kW s větším hybridním turbem. O zvukový projev se stará kompletní nerezový výfuk s tlumičem od firmy Magnaflow. A když tomu Dan pořádně naloží, lítají z výfuků pořádné plameny. Na autě je stráveno nespočet hodin a úsilí, aby se vůz dostal do této neskutečné fáze, a my jsme šťastní, že Vám budeme toto auto moci prezentovat i na našich nadcházejících akcích, jako třeba Tuning show Trojhalí 2020 nebo Escape6 Prague Car Festival 2020. A jakmile to čas dovolí, můžete se těšit také na pořádné fotky a video s tímto toxickým peklostrojem.

Tagy: